Lekcja online pt.,,Witold Pilecki. Żołnierz-jeniec-bohater-człowiek" w ACE

Uczniowie klasy 2 HD dnia 26 lutego 2024 uczestniczyli w lekcji online pt.,,Witold Pilecki. Żołnierz-jeniec-bohater-człowiek" przygotowanej przez Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
więcej Lekcja online pt.,,Witold Pilecki. Żołnierz-jeniec-bohater-człowiek' w ACE

Ferie z edukacją w muzeum

Program turnusów dla dzieci i młodzieży z ciekawie podaną dawką historii oferuje Centralne Muzeum Jeńców Wojennych przy ulicy Minorytów w Opolu oraz w siedzibie w Łambinowicach. Zajęcia będą realizowane w czasie dwutygodniowej feryjnej przerwy (15-30.01).
więcej Ferie z edukacją w muzeum

Miłość i relacje jeńców wojennych pod lupą naukowców CMJW

Historia związków małżeńskich, przyjaźni korespondencyjnych nawiązanych z „mateczkami wojennymi”, które czasem kończyły się ślubami, i relacje wśród osadzonych w obozach będą przedmiotem wystawy przygotowywanej przez naukowców Centralnego Muzeum ...
więcej Miłość i relacje jeńców wojennych pod lupą naukowców CMJW

Miłość i relacje jeńców wojennych pod lupą naukowców CMJW

Historia związków małżeńskich, przyjaźni korespondencyjnych nawiązanych z "mateczkami wojennymi", które czasem kończyły się ślubami, i relacje wśród osadzonych w obozach będą przedmiotem wystawy przygotowywanej przez naukowców Centralnego Muzeum ...
więcej Miłość i relacje jeńców wojennych pod lupą naukowców CMJW

Przyjdź do muzeum i zobacz wystawę pt. "Koniec i początek. Powstańcy warszawscy w niewoli niemieckiej"

W ogrodzie Muzeum Domu Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej pojawiła się kolejna wystawa czasowa, która nosi tytuł "Koniec i początek. Powstańcy warszawscy w niewoli niemieckiej".
więcej Przyjdź do muzeum i zobacz wystawę pt. 'Koniec i początek. Powstańcy warszawscy w niewoli niemieckiej'