Wyprzedaż garażowa w Muzeum

Przebudowa i remont zazwyczaj oznaczają również wymianę wyposażenia pomieszczeń. Nie inaczej jest w siedzibie Muzeum w Łambinowicach. Postęp prac remontowych jest powodem, że organizujemy teraz tzw. wyprzedaż garażową.

Wyprzedaż odbędzie się w dniach 18–19 maja br., w godz. 8.00–15.00. Oferta obejmuje wyposażenie pokojów gościnnych, biur oraz pomieszczeń gospodarczych Muzeum, m.in. meble, sprzęt AGD, elementy wystroju, tekstylia i artykuły elektryczne.

Wyprzedaż stanowi rezultat zakończenia kolejnego etapu przebudowy Muzeum, której celem są zmiany funkcjonalno-organizacyjne: stworzenie przyjaznej zwiedzającym strefy wejścia, tzw. otwartych magazynów, sal edukacyjnych i wystawienniczych dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, również osuszenie fundamentów i piwnic oraz poprawa estetyki obiektu. W kwietniu został oddany do użytku pawilon wejściowy. Zakończono remont pomieszczeń na parterze (prezentujemy je na zdjęciach Sławoja Dubiela). Nowy wygląd zyskało najbliższe otoczenie Muzeum.

Będziemy informować Państwa o dalszych postępach prac. W bieżącym roku planowany jest zakup wyposażenia do zmodernizowanych pomieszczeń na parterze, a także roboty ogólnobudowlane na pozostałych kondygnacjach budynku głównego. 

Teraz zapraszamy do skorzystania z naszej wyprzedaży!

Wnętrze siedziby...
Wnętrze siedziby...
Wnętrze siedziby...
Wnętrze siedziby...
wstecz