„Weekend za pół ceny” również w Muzeum

Popularna akcja „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną wraca po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią. Na zniżki w wysokości 50%, oferowane podczas dwóch ostatnich weekendów listopada, można liczyć również w Muzeum.

Celem akcji jest promocja najciekawszych miejsc w kraju, do czego mają zachęcić rabaty, np. w zwiedzaniu i rozmaitych formach rekreacji (mapa atrakcji w całej Polsce znajduje się TUTAJ). A co oferuje nasze Muzeum?

W weekendy 18–20 i 25–27 listopada w łambinowickiej siedzibie przy ul. Muzealnej 4, można zapoznać się z ekspozycją dotyczącą historii jeniectwa w dwóch systemach totalitarnych: niemieckim i radzieckim oraz dziejami obozów w Lamsdorf/Łambinowicach. W ramach promocji proponujemy zwiedzanie Muzeum i Miejsca Pamięci Narodowej w Łambinowicach z przewodnikiem oraz obejrzenie filmu „Lamsdorf/Łambinowice. Muzeum i miejsce pamięci”. Usługa przewodnicka w języku polskim, będzie w tym czasie tańsza o 50%. 

Uwaga! Obowiązuje rezerwacja telefoniczna lub e-mailowa. Zgłoszenia na pierwszy z weekendów przyjmowane są do 17 listopada, a na drugi do 24 listopada: tel. 77 434 34 75 lub e-mailowy: .

Serdecznie zapraszamy!


 

 

wstecz