Propozycja na ferie nie tylko dla woj. opolskiego

Ferie w CMJW to ciekawa oferta dla dzieci i młodzieży uczestniczących w koloniach, półkoloniach i świetlicach. Z zajęć można skorzystać w obu naszych siedzibach. Ponadto, z myślą o bardziej oddalonych od nas województwach przygotowaliśmy lekcje on-line pt. Wolność. Czy naprawdę „kocham i rozumiem”?

Wybór jest szeroki. W Opolu proponujemy zwiedzanie wystaw: stałej „Miejsce Pamięci Narodowej w Łambinowicach – dziedzictwo regionalne, narodowe, europejskie” i czasowej „Ostatni lokator Pałacu Lubomirskich. Generał Mieczysław Smorawiński”. Z tą ostatnią powiązane są również lekcje poświęcone jej tytułowej postaci i czasom międzywojennej Polski. W Łambinowicach oferujemy zwiedzanie ekspozycji „Miejsce z blizną” oraz wyjątkowe warsztaty dotyczące historii obozów jenieckich w Lamsdorf.

Zajęcia w Opolu realizowane są do 30 stycznia, a w Łambinowicach i on-line do 29 lutego. Szczegółowych informacji udziela Dział Edukacji i Wystaw, który prowadzi rejestrację na zajęcia: telefonicznie – 77 434 34 75 oraz mailowo – .

Zapraszamy!

 

Pliki do pobrania

wstecz