Echa konkursu Póki nie jest za późno

Właśnie mijają dwa tygodnie od zakończenia Ogólnopolskiego Konkursu na Projekt Historyczny Póki nie jest za późno. Z satysfakcją odnotowaliśmy żywe Państwa zainteresowanie filmową transmisją z finału, którą prezentowaliśmy na naszym kanale Youtube https://www.youtube.com/watch?v=yBcGPIVirio&t=318s.

Tym bardziej cieszą echa zmagań w mediach społecznościowych i nadsyłanych do Muzeum e-mailach: Wspaniały projekt Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych - przywracanie pamięci o historii i bohaterach wojennych. Gratulacje za organizację konkursu historycznego Póki nie jest za późno. Brawa dla organizatorów !!! – napisał Pan Zbigniew Dariusz Ślimak. Będziemy śledzić Państwa muzeum i akcje i konkursy, które organizujecie :-) (…) bardzo cieszymy się z wyróżnienia :-))) Z chęcią  wielką odwiedzimy Państwa kiedyś osobiście :-) – to z kolei przekazała mama Wioletty Woźniak, jednej z laureatek.

Natomiast zdobywcy Nagrody Przewodniczącego Jury, rodzeństwo Aleksandra i Maciej Krajanowscy, przysłali własnoręcznie przygotowane pozdrowienia, które zamieszczamy poniżej. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

wstecz