Centralne Muzeum Jeńców Wojennych

Zbliża się finał XXVII edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Jenieckiej

W piątek, 5 kwietnia br., w łambinowickim budynku Muzeum, odbędzie się wojewódzki finał XXVII edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Jenieckiej „Nie traćmy pamięci”. Współorganizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych. Przedsięwzięcie odbywa się pod patronatem honorowym Wojewody Opolskiego Adriana Czubaka, Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły, Starosty Strzeleckiego Józefa Swaczyny oraz Opolskiego Kuratora Oświaty Michała Sieka.

Do finału konkursu, który skierowany jest do uczniów wszystkich poziomów nauczania z województwa opolskiego, zakwalifikowały się 62 osoby.

Uprzejmie informujemy, że wszystkim zainteresowanym udziałem w wydarzeniu zapewniamy przejazd autokarem z Opola do Łambinowic (przez Niemodlin). Autokar wyruszy z parkingu przy ul. Barlickiego (naprzeciwko lodowiska „Toropol”) o godz. 7.45. Powrót planowany jest około godziny 15.30. Prosimy o zgłoszenie osób chętnych do skorzystania z naszego środka transportu pod numerem tel. 77 43 43 475 do 4 kwietnia br. Liczba miejsc jest ograniczona.

Program wydarzenia w załączniku.

Pliki do pobrania

wstecz

CMJW jest instytucją kultury Samorządu Województwa Opolskiego,
współprowadzoną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego